Обладнання для систем
вентиляції та кондиціонування

Про нас

ТОВ “Галич.Клімат.Техніка” позиціонує себе як український виробник обладнання і комплектуючих для систем вентиляції, повітряного опалення і кондиціонування. На даний момент займається виготовленням припливних і припливно витяжних вентиляційних установок під торговою маркою “ГКТ”. Підприємство почало свій динамічний розвиток в 2007 році і на даний момент складається з двох виробничих цехів загальною площею 1700м2, складом комплектуючих і готової продукції площею 500м2 та випробовувальною лабораторією з площею 200 м2. Завод по виготовленню власної продукції для вентляційних систем став робочим місцем для більш як 40 працюючих, серед яких висококваліфіковані фахівці з проектування, конструювання та технології виготовлення деталей для вентиляційних установок різних типів і призначення.

Нещодавно виробничі потужності поповнилися сучасним обладнання, що має великий діапазон можливостей, дозволяє добитися високої якості у виготовленні деталей з листового металу. Верстати оснащені механізмами і програмним забезпеченням, що відповідають стандартам високотехнологічного виробництва, що дає можливість випускати деталі з абсолютно точними параметрами.

Велику увагу підприємство приділяє якості продукції, яку виготовляє. На початку 2011 року з цією метою створений відділ контролю якості, завданням якого є контроль за виготовленням продукції на всіх етапах, починаючи з підбору комплектуючих до кінцевого контролю перед відгрузкою обладнання замовнику. Також для досягнення цілей по удосконаленні конструкцій і аеродинамічних характеристик установок створена при підприємстві лабораторія, оснащена сучасними засобами для вимірювання основних аеродинамічних, акустичних, теплових та інших характеристик вентиляційних установок. Всі заміри проводяться згідно вимог основних стандартів ДСТУ та ІSО на сучасному німецькому обладнанні. В серпні 2011року система менеджменту якістю на підприємстві досягла необхідного рівня і виконала умови міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Тому звернувшись до нас ви отримаєте професіональні консультації, а також наші спеціалісти допоможуть вам в підборі потрібного обладнання, щоб задовольнити всі вимоги. Виробнича база підприємства дозволяє виготовити устаткування в найкоротші строки з якісних і провірених комплектуючих відомих європейських виробників на сучасному компютеризованому обладнанні.